Limburgse Sheepdog

Welkom op onze website

Over ons

Limburgse Sheepdog is een onafhankelijke hondenclub waar je samen met je hond aan schapendrijven kan doen.

We zijn actief sinds 2015 en trainen sinds 2016 op het trainingsveld in de Winterbeeklaan te Genk.

Onze club bestaat hoofdzakelijk uit border collies maar ook andere herdershonden zijn welkom, van beginners tot gevorderden. We staan open voor zowel mensen die wedstrijdgericht willen trainen als mensen die hun hond willen inzetten in het dagelijkse werk (bvb. laden van schapen, begrazingen,…). Naast trainingen organiseren we ook wedstrijden, demonstraties op allerhande evenementen en clinics. Op regelmatige basis plannen we evenementen voor onze leden zoals bijvoorbeeld een deelname aan trainingssessies met  ervaren handlers en clubwedstrijden. Bekijk hier onze kalender.

Kortom,  een gezellige club waar we allemaal dezelfde passie delen.

 

2 reacties

  1. Kerstin Proplesch

    6 juli 2017 at 21:41

    Hallo, ich muss mich mit dem Hund Ronja vom Ladys trial abmelden. Bitte bestätigen! Danke Gruß Kerstin

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

*

© 2021 Limburgse Sheepdog

Thema gemaakt door Anders NorenBoven ↑